installment

Patēriņa kredīts

Aizdevums no 500 EUR Tavu ideju realizēšanai!

500 € 12 000 €
mēn.
12 84
Mēneša maksājums
11.12
Finanšu līdzekļi Tavu plānu īstenošanai

Finanšu līdzekļi Tavu plānu īstenošanai

Kurš gan nav bijis situācijā, kad rodas vajadzība pēc papildu finanšu līdzekļiem - steidzama vīzīte pie ārsta, nepieciešama nauda lielākam pirkumam, vienkārši vairs nespēj izturēt vecās tapetes un pienācis laiks mājokļa remontam? Protams, vislabākais risinājums šādā situācijā būtu paņemt līdzekļus no iekrājumiem. Bet kā rīkoties, ja tādu nav?  

Mums ir risinājums - tagad sadarbībā ar Primero iespējams noformēt arī patēriņa kredītu savu vēlmju un vajadzību īstenošanai līdz 12 000 EUR uz termiņu līdz pat 7 gadiem!  

Lai saņemtu patēriņa kredītu, nav nepieciešama nedz ķīla, nedz pirmā iemaksa. To ātri, ērti un droši iespējams noformēt, neizejot no mājām. Kopā ar Primero Tu vari sākt realizēt savas idejas jau šodien! 

Kā tas strādā?

Pāris vienkārši soļi līdz savu ideju realizēšanai!

Kāpēc izvēlēties Primero patēriņa kredītu ?

Kāpēc izvēlēties Primero patēriņa kredītu ?

Mums ir svarīga mūsu klientu apmierinātība, tāpēc esam īpaši strādājuši pie tā, lai klientiem nodrošinātu augstākās kvalitātes servisu ar vairākām līguma parakstīšanas iespējām (Smart ID, e-paraksts vai klātiene), papildu maksājumu aizsardzības apdrošināšanu un individuālu pieeju pieteikumu izvērtēšanā.  

Ja esi nolēmis rīkoties un sasniegt mērķi, kam nepieciešams finansiāls aizdevums, pieteikties Primero patēriņa kredītam ir ļoti vienkārši. Tev tikai jāizvēlas nepieciešamā summa un vēlamais atmaksas termiņš un jāiesniedz pieteikums. Mūsu draudzīgie klientu apkalpošanas speciālisti dažu minūšu laikā izvērtēs Tavu pieteikumu un sniegs atbildi. Pozitīvas atbildes rezultāta, pēc līguma noslēgšanas naudu kontā saņemsi 30 minūšu laikā. 

Neatradi to, ko meklē?

Sazinies ar mums, mēs tev palīdzēsim!

sales