Primero

Mēs, Primero, mīlam auto tikpat stipri, cik Tu! Komforts, dinamika un jauda.. Tieši tā! Auto ir Tavs labākais draugs visās dzīves situācijās, un tas Tevi aizvedīs visur, kur vien vēlies! Lai Tu satiktu savu īsto un vienīgo, palīgā nāksim mēs – uzticamais auto iegādes partneris Primero! Mēs piedāvājam automašīnu līzingu, aizdevumu auto iegādei un aizdevumu pret auto no 2 000 EUR līdz 20 000 EUR uz termiņu līdz 84 mēnešiem

Mēs skaitliski

1 203

Mūsu finansētie auto kopā nobraukuši tik daudz kilometru, kā 100 reizes apkārt pasaulei

12 000

Laimīgu klientu

Mūsu vērtības ❤️

Mobilitāte ir mūsu degsme
Par mums | Primero.lv-Drosme

Drosme

Mēs redzam izaicinājumu it visā, kas stājas mums ceļā un izaugsmi tajā, ko darām. Pārmaiņas ir mūsu dzinējspēks, un mēs tās sagaidām ar paceltu galvu.  Mēs sakām “jā” katram pagriezienam, parādot spēku un drosmi! 

Par mums | Primero.lv-Enerģija

Enerģija

Esam izsalkuši pēc panākumiem un tiecamies pēc izcilības. Mēs izbaudām procesu un pārbaudījumus mūsu ceļā, tomēr rezultāts ir tas, kas ir svarīgs. Mūsu uzvaras dod mums degsmi un enerģiju nākotnē!

Par mums | Primero.lv-Mērķtiecība

Mērķtiecība

Uzņemamies pilnu atbildību par savu rīcību un lēmumiem, mudinot citus darīt tāpat. Iniciatīva mums ļauj rīkoties notikumiem pa priekšu, nevis pasīvi reaģēt. Lai arī ceļš var būt līkumots, mērķtiecība mūs ved uz priekšu!

Par mums | Primero.lv-Mīlestība

Mīlestība

Mūsu darbības pamatā ir mīlestība pet darbu, ko darām un klientiem, kurus apkalpojam! Mēs radām iespējas, kas sniedz mobilitāti, jo saprotam vēlmi mīlēt auto!

Primero komanda

Default group

Pievienojies mūsu komandai un iegūsti labāko darba pieredzi

Skatīt vakances

Mūsu uzticamie sadarbības partneri

Sadarbojamies ar vairāk kā 50 partneriem visā Latvijā. Kļūsti par vienu no tiem

Ja esat transportlīdzekļu tirgotājs, kļūstot par Primero partneri, jūsu klienti varēs iegūt uzticamu finanšu partneri un dažādas privilēģijas savam uzņēmumam

Kļūsti ar mūsu partneriem

Trustline

Mēs rūpējamies par integritāti, atbilstību un ētiku un uzskatām, ka, veidojot uzticēšanās kultūru, ir svarīgi izteikties, ja kaut kas nav kārtībā, lai mēs varētu risināt problēmu.
TrustLine ir Primero mātesuzņēmuma Eleving Group trauksmes celšanas sistēma, kurā Primero darbinieki un ārējās ieinteresētās personas var droši un konfidenciāli ziņot par aizdomām par iespējamiem, pašu pieredzētiem vai novērotiem pārkāpumiem. TrustLine ir izstrādāta, izveidota un darbojas tā, lai nodrošinātu informācijas pilnīgumu, integritāti un konfidencialitāti un nepieļautu nepiederošu personu piekļuvi tai.

Kad ziņot par pārkāpumu, izmantojot TrustLine

Aicinām ziņot par jebkādiem pārkāpumiem saistībā ar:

  • Primero vai trešo personu, kas pārstāv Primero, uzņēmējdarbības ētikas un standartu pārkāpumiem;
  • Primero politikas un vērtību pārkāpumiem saistībā ar vadības praksi, uzņēmējdarbības praksi vai uzvedību;
  • bažām par apšaubāmu grāmatvedību, iekšējo kontroli, revīziju un finanšu pārskatiem vai apzinātām darbībām, lai nepamatoti iegūtu neatļautus labumus, piemēram, naudu, īpašumu vai pakalpojumus;
  • bažām par Primero iesaistīšanos cilvēktiesību pārkāpumos, kā arī par uzņēmējdarbību vai uzvedību, kas ir pretrunā cilvēktiesību ievērošanai;
  • nozīmīgiem pārkāpumiem saistībā ar monopolu novēršanu vai negodīgu tirdzniecību, spiegošanu vai sabotāžu un informācijas drošības pārkāpumiem.

Lai izteiktu bažas par integritāti, nav jāzina sīka informācija un nav jābūt pārliecinātam, ka kaut kas nav kārtībā. Varat paļauties, ka nopietni, godīgi un operatīvi izskatīsim jūsu ziņojumus un rīkosimies, ja kaut kas būs jānovērš. Ja vēlaties, ziņojums var būt pilnīgi anonīms.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka TrustLine sistēmu nevajadzētu izmantot, lai ziņotu par klientu sūdzībām. Lai ziņotu par šādām problēmām, lūdzu, izmantojiet klientu apkalpošanas dienesta kontaktinformāciju.

Anonimitāte un atriebības novēršana

Eleving Group nepieļauj diskrimināciju un atriebību attiecībā uz personām, kuras godprātīgi ziņo vai piedalās izmeklēšanā. Tāpēc izmantojam efektīvus, konfidenciālus un drošus ziņošanas kanālus un nodrošinām, ka ziņotāji, kuri ziņo par pārkāpumiem, ir efektīvi aizsargāti pret atriebību. Ja uzskatāt, ka pret jums ir vērsta atriebība par ziņošanu vai piedalīšanos izmeklēšanā, nekavējoties informējiet mūs par to, izmantojot TrustLine. Visi šādi ziņojumi tiks izskatīti konfidenciāli.
 Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzam skatīt Eleving Group Trauksmes celšanas politiku.

Ziņot par pārkāpumu, izmantojot TrustLine
sales