Primero

Mēs, Primero, mīlam auto tikpat stipri, cik Tu! Mūsu spāņu izcelsmes nosaukums atspoguļo vadību un pamatvērtības: mērķtiecību, drosmi, enerģiju un mīlestību. Izbaudi uzticamu un atsaucīgu servisu, kas vienkāršo auto iegādi, ar elastīgiem nosacījumiem augstākās klases auto aizdevumiem. Komforts, dinamika un jauda ir iespējams kopā ar mums! Piedāvājam auto līzingu, aizdevumu auto iegādei un aizdevumu pret auto no 2 000 EUR līdz 20 000 EUR uz termiņu līdz 84 mēnešiem. Ar Primero, dodies ceļā enerģijas un pārliecības pilns!

Mēs skaitliski

1 203
Mūsu finansētie auto kopā nobraukuši tik daudz kilometru, kā 100 reizes apkārt pasaulei
12 000
Laimīgu klientu

Mūsu vērtības ❤️

Mobilitāte ir mūsu degsme!
Par mums | Primero.lv-Drosme

Drosme

Mēs redzam izaicinājumu it visā, kas stājas mums ceļā un izaugsmi tajā, ko darām. Pārmaiņas ir mūsu dzinējspēks, un mēs tās sagaidām ar paceltu galvu. Mēs sakām “jā” katram pagriezienam, parādot spēku un drosmi! 

Par mums | Primero.lv-Enerģija

Enerģija

Esam izsalkuši pēc panākumiem un tiecamies pēc izcilības. Mēs izbaudām procesu un pārbaudījumus mūsu ceļā, tomēr rezultāts ir tas, kas ir svarīgs. Mūsu uzvaras dod mums degsmi un enerģiju nākotnē!

Par mums | Primero.lv-Mērķtiecība

Mērķtiecība

Uzņemamies pilnu atbildību par savu rīcību un lēmumiem, mudinot citus darīt tāpat. Iniciatīva mums ļauj rīkoties notikumiem pa priekšu, nevis pasīvi reaģēt. Lai arī ceļš var būt līkumots, mērķtiecība mūs ved uz priekšu!

Par mums | Primero.lv-Mīlestība

Mīlestība

Mūsu darbības pamatā ir mīlestība pet darbu, ko darām un klientiem, kurus apkalpojam! Mēs radām iespējas, kas sniedz mobilitāti, jo saprotam vēlmi mīlēt auto!

Primero komanda

Pievienojies mūsu komandai un iegūsti labāko darba pieredzi!

Skatīt vakances

Mūsu uzticamie sadarbības partneri

Sadarbojamies ar vairāk kā 50 partneriem visā Latvijā. Pievienojies kā viens no tiem!

Ja esat transportlīdzekļu tirgotājs, kļūšana par Primero partneri nodrošinās Jūsu klientiem uzticamu finanšu partneri un īpašas priekšrocības savam uzņēmumam.

Kļūsti par mūsu partneri!