Biežāk uzdotie jautājumi

Zemāk atradīsit atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem

Biežāk uzdotie jautājumi

Jautājumi un atbildes par visiem pakalpojumiem

Pieteikšanās

Verificēt pieteikumu nozīmē apstiprināt savu identitāti un pieteikumu izskatīšanai.
Pieteikumu iespējams verificēt, jeb apstiprināt sekojošos veidos:

1. Mājas lapā izmantojot SMART-ID
2. Mājas lapā izmantojot e-parakstu
3. Klātienē, mūsu filiālē Bauskas ielā 86, Rīgā
4. Pie mūsu sadarbības partneriem visā Latvijā.

Aktuālā un precizā informācija kā iegūt SMART-ID kontu pieejama šeit: https://www.smart-id.com/lv/lejupielade/registrejiet-kontu/

Aizdevumam vari pieteikties www.primero.lv mājas lapā: 1. izvēlies vēlamo aizdevuma summu un apmaksas termiņu atbilstoši vēlamajam ikmēneša maksājumam; 2. aizpildi prasītos datus: vārds, uzvārds, personas kods, telefona numurs, e-pasta adrese, deklarētā adrese, ikmēneša ienākumi, ikmēneša maksājumi par saistībām un dati par auto; 3. autentificējies ar savu internetbanku, lai mēs būtu droši, ka pieteikuma aizpildītājs ir pareizā persona.

Lai mēs izvērtētu Tavu pieteikumu, mums nebūs nepieciešami nekādi papildu dokumenti par Taviem ienākumiem vai saistībām. Lai nosūtītu pieteikumu, Tev būs nepieciešama piekļuve internetbankai. Tev būs nepieciešams autentificēties ar i-bankas starpniecību, lai mēs varētu pārbaudīt, ka pieteicējs ir patiesā persona, ar kuras datiem tiek aizpildīts pieteikums. Lai noslēgtu Līgumu, būs nepieciešami šādi dokumenti: 1. iesaistīto personu Pases vai eID kartes; 2. auto tehniskā pase.

Aizdevums citā kredītiestādē parasti nav šķērslis aizdevuma apstiprināšanai. Viss ir atkarīgs no tā, cik lieli ikmēneša maksājumi Tev ir jāveic par citiem aizdevumiem. Iesakām Tev pieteikties aizdevumam un uzzināt par savām iespējām jau šodien!

Auto vari izvēlēties gan no fiziskas, gan no juridiskas personas, kā arī no jebkuras auto tirdzniecības vietas. Auto vecumam nav nozīmes. Pieteikumu izskatīsim arī, ja auto vēl nebūs reģistrēts Latvijā, taču uz līguma noslēgšanas brīdi Tev būs jāpiereģistrē auto CSDD. Iesakām apskatīt mūsu sadarbības partneru auto piedāvājumu www.autotev.lv

Ja kādu iemeslu dēļ Tev nav pieejama internetbanka, izmanto iespēju apmeklēt AutoTev klientu apkalpošanas centru Rīgā, CSDD ēkā, Bauskas ielā 86, 4. stāvā. Apkalpošanas centrā varēsi aizpildīt pieteikumu klātienē, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Aizdevumam vari pieteikties, ja esi Eiropas Savienības pilsonis ar pastāvīgu uzturēšanās atļauju Latvijā, ja esi sasniedzis 20 gadu vecumu, kā arī aizdevuma termiņa beigās neesi pārsniedzis 75 gadu vecumu.

Piesaki tādu finansējumu, kāds Tev ir nepieciešams. Mēs izskatīsim Tavu pieteikumu un informēsim Tevi par maksimāli pieejamo summu. Iespējams, piedāvāsim Tev saņemt vairāk nekā bija pieteikts, bet iespējams, limits būs mazāks. Maksimālā aizdevuma summa, ko piedāvāsim, ir 20 000 EUR. Jebkurā gadījumā Tu būsi ieguvējs, jo zināsi summu, kuru vari iegūt jau šodien, un varēsi plānot savas finanses uz priekšdienām.

Pieteikuma izskatīšana

Parasti visus pieteikumus izskatām vienas stundas laikā, taču liela klientu pieplūduma gadījumā pieteikuma izskatīšana var prasīt ilgāku laiku. Ja stundas laikā neesi saņēmis piedāvājumu, droši sazinies ar mums pa tālruni 25 333 033, un mēs izskatīsim Tavu pieteikumu ārpus kārtas.

Parasti atbildes sniegšana ieilgst gadījumos, kad ir liels klientu pieplūdums. Šādā gadījuma droši sazinies ar mums pa tālruni 25 333 033, un mēs izskatīsim Tavu pieteikumu ārpus kārtas.

Primero izsniegtajiem aizdevumiem procentu likme ir no 0,75% līdz 2,00% mēnesī, kas ir pielīdzināma banku procentu likmēm. Zemākā likme (0.75%) mēnesī tiek piemērota klientiem ar augstiem ikmēneša ienākumiem. Ja vēlies noskaidrot, kāda likme tiks piešķirta Tev, aizpildi pieteikumu www.primero.lv un jau stundas laikā saņem piedāvājumu finansējumam.

Ja pieņemsim pozitīvu lēmumu par aizdevuma piešķiršanu, mēs sazināsimies ar Tevi telefoniski uz pieteikumā norādīto telefona numuru, lai precizētu pēdējos jautājumus pirms līguma noslēgšanas. Ja pieņemsim lēmumu aizdevumu atteikt, mēs nosūtīsim Tev SMS un e-pasta vēstuli.

Aizdevuma noformēšana

Kad aizdevums ir apstiprināts, visas iesaistītās puses (klients, galvotājs, pārdevējs) var doties uz mūsu Klientu apkalpošanas centru Rīgā - Bauskas ielā 86, CSDD 4. stāvā, līdzi ņemot pasi vai eID karti, bankas konta numuru un transportlīdzekli. Klātienē tiks parakstīts līgums un apskatīts transportlīdzeklis. Ja auto izvēlējies pie mūsu sadarbības partnera, tad dodies pie auto pārdevēja, līdzi ņemot pasi vai eID karti, bankas konta numuru. Pēc līgumu parakstīšanas Tev būs jāveic īpašumtiesību maiņa uz Primero un jāreģistrē sevi kā auto turētāju, pēc kā mēs izmaksāsim aizdevuma summu.

1. Līgumu varēsi noslēgt attālināti, izmantojot digi doc pakalpojumu. Mēs Tev nosūtīsim saiti ar parakstāmajiem dokumentiem, un Tu tos varēsi parakstīt, izmantojot savu Internetbanku; 2. Klātienē mūsu klientu apkalpošanas centrā Rīgā. Mēs Tevi sagaidīsim AutoTev apkalpošanas centrā Bauskas ielā 86, 4. stāvā, CSDD ēkā, kur varēsi parakstīt līgumu klātienē. Ņem vērā, ka Līzinga līguma noslēgšanai būs nepieciešams arī auto pārdevējs, kuram būs nepieciešams parakstīt Līgumu.

Noslēdzot līgumu, tiek piemērota aizdevuma noformēšanas komisija. Komisijas maksu varēsi apmaksāt pa daļām kopā ar ikmēneša maksājumu. Komisijas maksa ir 10% no aizdevuma summas.

Pirmā iemaksa būs nepieciešama gadījumā, ja vēlies iegādāties auto līzingā. Pirmās iemaksas apmērs ir 10% no auto pārdošanas cenas.

Naudas saņemšanas ātrums ir atkarīgs no tā, cik ātri tiks parakstīts līgums - finansējums tiks pārskaitīts uzreiz pēc līguma parakstīšanas. Līzinga gadījumā tas tiks pārskaitīts auto pārdevējam, aizdevuma pret auto gadījumā - Tev kā aizņēmējam.

Pēc līguma noslēgšanas Tu kļūsi par auto turētāju, kas nozīmē, ka joprojām varēsi lietot auto kā savu personīgo īpašumu. Piecu dienu laikā no Līguma noslēgšanas Tev būs jāveic pārreģistrācija CSDD, kur reģistrēsi sevi kā auto turētāju un AS Primero Finance kā auto īpašnieku.

Nosacījumi aizdevuma periodā

Tu varēsi brīvi pārvietoties pa Eiropu, taču, lai izbrauktu uz Šengenas zonas dalībvalstīm, Tev nepieciešams pieprasīt no Primero Pilnvaru. Pilnvaru varēsi saņemt, ja pēdējie 3 maksājumi būsi veikti bez kavējuma. Izbraucot ārpus Šengenas zonas, Tev būs nepieciešams iegādāties KASKO, uzrādīt mums maksājuma uzdevumu par KASKO un zaļo karti (OCTA polise NVS valstīs). Pilnvaras sagatavošana ir maksas pakalpojums EUR 20,00 vērtībā.

Ja nolēmi iegādāties vēl vienu auto ģimenei sadarbībā ar Primero, mēs Tev to apstiprināsim, ja nebūs kavēti maksājumi iepriekšējā Līguma ietvaros un tava finanšu situācija nebūs būtiski mainījusies, kā arī, ja kopējā aizdevumu pamatsumma nepārsniegs 20 000 EUR. Piesakies un uzzini savas iespējas jau šodien!

Ar auto varēsi pārvietoties Tu, ja Tev ir derīga vadītāja apliecība, Tavi ģimenes locekļi vai persona, kura ir norādīta kā auto vadītājs Tavā līgumā.

Aizdevuma apmaksa

Saņēmējs - AS Primero Finance Reģ. Nr. - 40203148375 Konta Nr. - LV66LLBB0003204002431 Maksājuma mērķis - Tavs līguma numurs

1. Katru mēnesi dažas dienas pirms maksājuma datuma mēs Tev nosūtīsim SMS un e-pastu ar aktuālo maksājuma summu; 2. Summu apmaksai vari noskaidrot arī, rakstot uz e-pastu info@primero.lv vai zvanot 25 333 033.

Informē mūs par vēlmi veikt pilnu aizdevuma atmaksu, sazinoties pa telefonu 25 333 033 vai e-pastu info@primero.lv. Mēs Tev uz reģistrēto e-pasta adresi nosūtīsim rēķinu pirmstermiņa atmaksai, lai Tu zinātu aizdevuma atlikuma apmēru. Tiklīdz rēķins būs apmaksāts - informē mūs, un mēs izsniegsim Tev elektronisku atļauju reģistrēt auto CSDD uz sava vārda.

Kad aizdevums ir apmaksāts, informē mūs, un mēs izsniegsim Tev elektronisku atļauju reģistrēt auto CSDD uz sava vārda.

Mēs saprotam, ka dažkārt neplānoti var aizkavēties ienākumi. Ja tā ir gadījies, tad sazinies ar mums pa tālruni 25 333 033, un atradīsim savstarpēji izdevīgu risinājumu. Taču jāņem vērā, ka par katru kavēto dienu saskaņā ar Līgumu būsim spiesti aprēķināt kavējuma procentus 0.5% apmērā no kavētā maksājuma.

Pakalpojumu salīdzinājums

Apskati tabulu un noskaidro, kurš produkts Tev ir vispiemērotākais

Auto kredīts
Aizdevuma summa
Līdz 12 000 €
Termiņš
Līdz 84 mēn.
Komisija
No 0 līdz 10 %
Galvotājs
Nav nepieciešams
Finansējuma apjoms
Līdz 100 %
Auto novērtēšana
Nav nepieciešama
KASKO
Pēc izvēles
Pieteikties
Auto līzings
Aizdevuma summa
Līdz 25 000 €
Termiņš
Līdz 84 mēn.
Komisija
No 0 līdz 10 %
Galvotājs
Nav nepieciešams
Finansējuma apjoms
Līdz 90 %
Auto novērtēšana
Nav nepieciešama
KASKO
Pēc izvēles
Pieteikties
Aizdevums pret auto
Aizdevuma summa
Līdz 25 000 €
Termiņš
Līdz 84 mēn.
Komisija
No 0 līdz 10 %
Galvotājs
Nav nepieciešams
Finansējuma apjoms
Līdz 100 %
Auto novērtēšana
Nav nepieciešama
KASKO
Pēc izvēles
Pieteikties
Aizpildīt pieteikumu!