Izvēlies strādāt ar mums

Pievienojies mūsu komandai un iegūsti labāko darba pieredzi.

Kāpēc strādāt Primero?

Esam komanda, kas vienmēr tiecas uz augšu!

Auto ir mūsu saknes

Mēs, Primero, mīlam auto tikpat stipri, cik Tu! Komforts, dinamika un jauda. Tieši tā! Auto ir Tavs labākais draugs visās dzīves situācijās, un tas Tevi aizvedīs visur, kur vien vēlies! Lai Tu satiktu savu īsto un vienīgo, palīgā nāksim mēs – uzticamais auto iegādes partneris Primero!

Mēs maināmies

Lai arī no mūsu uzņēmuma pirmsākumiem esam nodarbojušies ar to, lai palīdzētu mūsu klientiem kļūt mobiliem, mēs ejam uz priekšu un piedāvājam aizvien jaunas iespējas mūsu klientiem. Savu pakalpojumu klāstu esam papildinājuši ar finansējuma iespējām uzņēmējiem dažādas tehnikas iegādei.  

Esam ģimenei draudzīga darba vieta

Sabiedrības integrācijas fonds mums ir piešķīris statusu "Ģimenei draudzīga darbavieta", šīs programmas mērķis ir sekmēt empātiskas, cilvēcīgas un saprotošas darba vides kultūras attīstību Latvijā. Uz to arī tiecamies!

Mūsu kultūra

Pievienojies labākajai komandai!

Karjera-0
Karjera-1
Karjera-2
Karjera-3

Mūsu vērtības ❤️

Mobilitāte ir mūsu degsme!

Mēs padarām personīgo mobilitāti viegli pieejamu visiem Latvijas iedzīvotājiem, esot vienotiem mīlestībā pret auto.

Drosme

Mēs redzam izaicinājumu it visā, kas stājas mums ceļā un izaugsmi tajā, ko darām. Pārmaiņas ir mūsu dzinējspēks, un mēs tās sagaidām ar paceltu galvu.  Mēs sakām “jā” katram pagriezienam, parādot spēku un drosmi! 

Enerģija

Esam izsalkuši pēc panākumiem un tiecamies pēc izcilības. Mēs izbaudām procesu un pārbaudījumus mūsu ceļā, tomēr rezultāts ir tas, kas ir svarīgs. Mūsu uzvaras dod mums degsmi un enerģiju nākotnē!

Mērķtiecība

Uzņemamies pilnu atbildību par savu rīcību un lēmumiem, mudinot citus darīt tāpat. Iniciatīva mums ļauj rīkoties notikumiem pa priekšu, nevis pasīvi reaģēt. Lai arī ceļš var būt līkumots, mērķtiecība mūs ved uz priekšu!

Mīlestība

Mūsu darbības pamatā ir mīlestība pet darbu, ko darām un klientiem, kurus apkalpojam! Mēs radām iespējas, kas sniedz mobilitāti, jo saprotam vēlmi mīlēt auto!

Primero var Tev piedāvāt

Profesionālu komandu
Brīvu atgriezeniskās saites kultūru
Mācīšanās un attīstības iespējas
Iespēju īstenot savas idejas bez liekas birokrātijas
Vienmēr zināmus uzņēmuma mērķus un rezultātus
Bonusus, kuru apmēru vari ietekmēt Tu pats
Lielu un mazu uzvaru svinēšanu
Elastīgu darba laiku
Apmaksātu auto stāvvietu 
Mūsdienīgu biroju 
Veselības apdrošināšanu no pirmās darba dienas 

Neatradi īsto vakanci?

Uzraksti mums par sevi un pievieno CV

Nosūtīt e-pastu