Tehnikai

Visa veida iekārtu, tehnikas un ierīču iegādei Tava biznesa attīstībai

No 2 000 līdz 100 000 EUR un vairāk

  • Piedāvājums vienas dienas laikā 
  • Finansējums gan jaunas, gan lietotas tehnikas iegādei   
  • Līzings pieejams no uzņēmuma pirmās darbības dienas    
Aizpildi pieteikuma formu

Piedāvājums uzņēmējdarbības izaugsmei

Piedāvājums uzņēmējdarbības izaugsmei

Piedāvājums uzņēmējdarbības izaugsmei

Nokalpojušas iekārtas, vajadzība pēc papildu tehnikas vai vienkārši pienācis laiks uzņēmuma darbības paplašināšanai?  

Bieži vien uzņēmējdarbības konkurētspēja ir atkarīga tieši no tā, cik mūsdienīgi tehnoloģiskie risinājumi tiek izmantoti tās darbībā. Modernas un efektīvas ražošanas iekārtas ļauj uzņēmumiem strādāt ar lielāku atdevi, vienlaikus samazinot izmaksas un piesaistot jaunus klientus. Kā ražošanas nozarē strādājošajiem uzņēmumiem, tā pakalpojumu sniedzējiem iekārtu iegādes nepieciešamība ir kritiski svarīgs solis konkurētspējas uzlabošanā un kvalitatīvu pakalpojumu nodrošināšanā, tomēr nereti jaunai tehnikai budžetā vienkārši nepietiek līdzekļu.  

Naudas trūkums šādos brīžos vairs nesagādās problēmas, jo tagad Primero piedāvājumā arī finansējums uzņēmumiem visa veida iekārtu iegādei.  Noformē līzingu celtniecības, zobārstniecības, kokapstrādes vai pat skaistumkopšanas salona iekārtām un turpini ceļu uz izvirzīto mērķi!

Aizpildīt pieteikumu tagad

Kā tas strādā?

Pāris vienkārši soļi, lai saņemtu finansējumu lauksaimniekiem!

Kādiem nolūkiem paredzēts finansējums uzņēmumiem?

Kādiem nolūkiem paredzēts finansējums uzņēmumiem?

Kādiem nolūkiem paredzēts finansējums uzņēmumiem?

Privātprakses atvēršana, ražotnes paplašināšana vai jaunu pakalpojumu nodrošināšana - vienmēr prasa papildu izmaksas. Mūsu finansējums uzņēmumiem ir drošs risinājums situācijās, kad nepieciešams finanšu atbalsts. 
Sadarbībā ar Primero saņem finansējumu jaunas vai lietotas ražošanas tehnikas un citu iekārtu iegādei uz termiņu līdz 7 gadiem. Piesakies finansējumam jau tagad – aizpildi pieteikuma anketu un saņem atbildi vienas darbadienas laikā! 
Jautājumu gadījumā, droši sazinies ar mūsu draudzīgajiem klientu apkalpošanas speciālistiem vai piesakies konsultācijai!