Nauda biznesam

Aizdevums pret īpašumā esošu tehniku vai iekārtām 

No 2 000 līdz 100 000 EUR 

  • Saņem naudu pret sev piederošu tehniku vai iekārtām 
  • Elastīgi nosacījumi un piedāvājums vienas dienas laikā 
  • Aizdevums pieejams no uzņēmuma pirmās darbības dienas 
Aizpildi pieteikuma formu

Piedāvājums Tava biznesa attīstībai!

Piedāvājums Tava biznesa attīstībai!

Piedāvājums Tava biznesa attīstībai!

Primero nodrošina individuālu pieeju katram klientam! Ja vēlies pacelt savu uzņēmumu jaunā līmenī, bet tam šobrīd nav brīvu līdzekļu, izmanto Primero aizdevumu pret uzņēmuma tehnikas vai iekārtu ķīlu.
Ar aizdevumu pret iekārtu vai tehnikas ķīlu, Tu vari iegūt brīvus naudas līdzekļus savam uzņēmumam uzreiz un atmaksāt to pakāpeniski. Ieķīlātās iekārtas un tehnika paliks Tavā lietošanā, bet iegūto finansējumu varēsi izlietot, lai palīdzētu uzņēmumam grūtā brīdī segt rēķinus, apmaksāt neplānotus remontdarbus vai lai spertu nākamo soli uzņēmuma attīstībā.
Saņem aizdevumu līdz pat 100% no iekārtu un tehnikas faktiskās vērtības uz termiņu līdz 7 gadiem no 2 000 EUR līdz pat 100 000 EUR. 

Aizpildīt pieteikumu tagad

Kā tas strādā?

Pāris vienkārši soļi, lai saņemtu naudu biznesam

Kam paredzēts pakalpojums Nauda biznesam?

Kam paredzēts pakalpojums Nauda biznesam?

Kam paredzēts pakalpojums Nauda biznesam?

Ražošanas paplašināšana, neparedzētu izdevumu segšana,  jaunu pakalpojumu nodrošināšana un papildu materiālu iegāde - pieprasa brīvus apgrozāmos līdzekļus, kuri ne vienmēr uzņēmumam ir! Mūsu piedāvājums - Nauda biznesam - ir drošs risinājums šādās situācijās! 

Sadarbībā ar Primero saņem finanšu aizdevumu pret tehnikas vai iekārtu ķīlu uz termiņu līdz 7 gadiem. Lai vai kāds būtu Tava uzņēmuma nākamais darbības solis, mēs esam šeit, lai to atbalstītu! 
Piesakies finansējumam jau tagad – aizpildi pieteikuma anketu un saņem atbildi vienas darba dienas laikā! Jautājumu gadījumā, droši sazinies ar mūsu draudzīgajiem klientu apkalpošanas speciālistiem vai piesakies konsultācijai!  

sales