Nauda biznesam

Aizdevums pret īpašumā esošu tehniku vai iekārtām 

No 2 000 līdz 100 000 EUR 

  • Saņem naudu pret sev piederošu tehniku vai iekārtām 
  • Elastīgi nosacījumi un piedāvājums vienas dienas laikā 
  • Kredīts pieejams no uzņēmuma pirmās darbības dienas
Aizpildi pieteikuma formu

Aizdevums biznesa attīstībai!

Aizdevums biznesa attīstībai!

Aizdevums biznesa attīstībai!

Primero nodrošina individuālu pieeju katram klientam! Ja vēlies pacelt savu uzņēmumu jaunā līmenī, bet tam šobrīd nav brīvu līdzekļu, izmanto Primero aizdevumu pret uzņēmuma tehnikas vai iekārtu ķīlu.

Šis kredīts biznesam, ļauj iegūt brīvus naudas līdzekļus savam uzņēmumam uzreiz un atmaksāt to pakāpeniski. Ieķīlātās iekārtas un tehnika paliks Tavā lietošanā, bet iegūto finansējumu varēsi izlietot, lai palīdzētu uzņēmumam grūtā brīdī segt rēķinus, apmaksāt neplānotus remontdarbus vai lai spertu nākamo soli uzņēmuma attīstībā.

Saņem aizdevumu līdz pat 100% no iekārtu un tehnikas faktiskās vērtības uz termiņu līdz 7 gadiem no 2 000 EUR līdz pat 100 000 EUR. Aizpildīt pieteikumu tagad

Kā saņemt kredītu uzņēmumam?

Pāris vienkārši soļi, lai saņemtu naudu biznesam

Klientu atsauksmes

Mēs novērtējam mūsu klientu atsauksmes, jo kopā ar klientiem veidojam abpusēji uzticamu un ilgstošu sadarbību!

Kurš var saņemt naudu biznesam?

Kurš var saņemt naudu biznesam?

Kurš var saņemt naudu biznesam?

Ražošanas paplašināšana, neparedzētu izdevumu segšana,  jaunu pakalpojumu nodrošināšana un papildu materiālu iegāde - pieprasa brīvus apgrozāmos līdzekļus, kuri ne vienmēr uzņēmumam ir! Mūsu piedāvājums - aizdevums biznesam - ir drošs risinājums šādās situācijās! 

Sadarbībā ar Primero saņem aizdevumu pret tehnikas vai iekārtu ķīlu uz termiņu līdz 7 gadiem. Lai vai kāds būtu Tava uzņēmuma nākamais darbības solis, mēs esam šeit, lai to atbalstītu! 

Piesakies aizdevums uzņēmumiem jau tagad – aizpildi pieteikuma anketu un saņem atbildi vienas darba dienas laikā!

Jautājumu gadījumā, droši sazinies ar mūsu draudzīgajiem klientu apkalpošanas speciālistiem vai piesakies konsultācijai!