Lauksaimniekiem

Finansējums visa veida saimniecību reģistrējamas un nereģistrējamas tehnikas iegādei

No 2 000 līdz 100 000 EUR un vairāk

  • Piedāvājums vienas dienas laikā
  • Aizdevums jaunas un lietotas tehnikas iegādei
  • Līzings pieejams no saimniecības pirmās darbības dienas
Aizpildi pieteikuma formu

Aizdevums saimniecības attīstībai!

Aizdevums saimniecības attīstībai!

Aizdevums saimniecības attīstībai!

Lauksaimniekiem tehnikas parka atjaunošana un jaunas tehnikas iegāde vienmēr bijis aktuāls jautājums. Un pēdējā laikā arvien vairāk vietējo saimniecību seko modernizācijas tendencei un iegādājas jaunu vai papildu tehniku, kas palīdz, vairot saimniecības produktivitāti un ražīgumu. Mums, Primero, ir ļoti svarīga Latvijas saimniecību attīstība, tāpēc esam papildinājuši mūsu piedāvājuma klāstu ar jaunu produktu - finansējums lauksaimniekiem.   

Sadarbībā ar Primero iespējams noformēt kredītu zemniekiem no 2 000 līdz 100 000 un vairāk tūkstošiem EUR gan jaunas, gan lietotas tehnikas iegādei. Šis piedāvājums pieejams graudkopības, lopkopības, zemkopības un citu nozaru saimniecībām.Aizpildīt pieteikumu tagad

Kā saņemt kredītu lauksaimniekiem?

Pāris vienkārši soļi, lai saņemtu finansējumu lauksaimniekiem

Aizdevums zemniekiem ir pirmais solis ceļā uz produktīvāku saimniecību

Aizdevums zemniekiem ir pirmais solis ceļā uz produktīvāku saimniecību

Aizdevums zemniekiem ir pirmais solis ceļā uz produktīvāku saimniecību

Neatkarīgi no tā cik liela ir Tava saimniecība, pie Primero vari saņemt finansējumu jaunas vai lietotas lauksaimniecības tehnikas iegādei uz termiņu līdz 7 gadiem. Aizdevums lauksaimniekiem no 2 000 līdz 100 000 EUR ir lieliska iespēja spert soli pretī vēl produktīvākai, modernākai un ienesīgākai saimniecībai. 

Ja esi lauksaimniecības īpašnieks, piesakies finansējumam jau tagad - aizpildi bezmaksas anketu, norādot uzņēmuma nosaukumu, reģistrācijas numuru, paraksttiesīgās personas datus un kontaktinformāciju, un mūsu draudzīgie klientu apkalpošanas speciālisti ar Tevi sazināsies, lai izteiktu piedāvājumu. Piesakies jaunumiem!

Saņem īpašos piedāvājumus un jaunumus pirmais!