Auto līzings uzņēmumiem

Bez vecuma ierobežojuma, izvēlies auto, kas izdevīgs Tev

Līdz 60 000 EUR

  • Finansējums līdz 90% no auto vērtības
  • Elastīgi nosacījumu un piedāvājums vienas dienas laikā
  • Pieejams aizdevums no Tava uzņēmuma pirmās darbības dienas
Aizpildi pieteikuma formu

Atbalsts Tavam biznesam!

Atbalsts Tavam biznesam!

Atbalsts Tavam biznesam!

Pārvietojies kad un kur nepieciešams, izmantojot mūsu personalizēto biznesa klientu piedāvājumu - auto līzings juridiskām personām!

Mūsdienās mobilitāte ir viens no būtiskākajiem faktoriem jebkura veiksmīga uzņēmuma attīstībā. Ļauj arī savam biznesam uzņemt jaunus apgriezienus, papildinot to ar automašīnu sava uzņēmuma vajadzību nodrošināšanai!

Mēs palīdzēsim iegādāties jaunu vai lietotu auto Tavam uzņēmumam, piedāvājot līzingu līdz 60 000 EUR uz termiņu līdz 84 mēnešiem.

Izvēlies auto savam uzņēmumam, aizpildiet līzinga pieteikumu, veic pirmo iemaksu, bet mēs līdzfinansēsim atlikušo automašīnas vērtību un nodosim to Tavā rīcībā ar izpirkuma tiesībām. Uzņēmuma jaunais auto kalpos kā aizdevuma nodrošinājums, kas aizdevuma atmaksas perioda beigās pāries uzņēmuma īpašumā.Aizpildīt pieteikumu tagad

Kā tas strādā?

Pāris vienkārši soļi, līdz uzņēmuma auto!

Auto līzinga piedāvājumus juridiskām personām

Auto līzinga piedāvājumus juridiskām personām

Auto līzinga piedāvājumus juridiskām personām

Primero auto līzings uzņēmumiem ir finanšu aizdevums, kas pieejams saimnieciskās darbības veicējiem, lai finansētu jaunu vai lietotu automašīnu iegādi uzņēmuma vajadzībām.

Izvēlies savam uzņēmumam piemērotāko auto un turpini augt, kopā ar Primero!

Mēs palīdzēsim Tavam uzņēmumam iegādāties jaunu vai lietotu auto, piedāvājot aizdevumu no 2 000 EUR līdz 60 000 EUR uz termiņu no 12 līdz 84 mēnešiem: 

  • bez izziņām;
  • bez KASKO;
  • bez auto vecuma ierobežojuma;
  • bez liekiem sarežģījumiem;
  • ātri, ērti un vienkārši! 
Primero finansiālais atbalsts un īpašie līzinga nosacījumi ir piemērotākā izvēle Tavam uzņēmumam. Piesakies nepieciešamajam finansējumam attālināti jau tagad! Piesakies jaunumiem!

Saņem īpašos piedāvājumus un jaunumus pirmais!