Auto līzings

Aizdevums līdz 90% no auto vērtības

Līdz 25 000 EUR

  • Saņem finansējumu jau noskatītam auto
  • Pieejama maksājumu apdrošināšana Tavam sirdsmieram
  • Fiksēts maksājums, vienmēr nemainīgs
Aizpildi pieteikuma formu
2 000 25 000
mēn.
12 84
0 €
/Mēneša maksājums
Aizpildi pieteikuma formu
0 €
/Mēneša maksājums
84 mēn.

Tiec pie sava sapņu auto

Tiec pie sava sapņu auto

Tiec pie sava sapņu auto

Mēs palīdzēsim Tev iegādāties jaunu vai lietotu auto, piedāvājot aizdevumu no 2 000 EUR līdz 25 000 EUR uz termiņu no 12 līdz 84 mēnešiem, bez izziņām, bez KASKO, bez liekiem sarežģījumiem – ātri, ērti un vienkārši.
Abpusēji izdevīga sadarbība – atrodi savu sapņu auto, aizpildi pieteikumu, izvēlies aizdevuma summu un apmaksas termiņu, veic pirmo iemaksu vismaz 10% apmērā no transportlīdzekļa vērtības, bet mēs līdzfinansēsim atlikušo un nodosim auto Tavā rīcībā ar izpirkuma tiesībām. Tavs jaunais auto kalpos kā aizdevuma nodrošinājums, kas aizdevuma atmaksas perioda beigās pāries Tavā īpašumā.

Aizpildīt pieteikumu tagad

Kā tas strādā?

Pāris vienkārši soļi, lai saņemtu finansējumu!

Primero auto līzinga noformēšanas nosacījumi

Primero auto līzinga noformēšanas nosacījumi

Primero auto līzinga noformēšanas nosacījumi

Finansējumu var saņemt Latvijā vai ārzemēs strādājoša persona, kas sasniegusi 20 gadu vecumu un aizdevuma atmaksas brīdī nebūs sasniegusi 75 gadu vecumu. 
Aizdevuma noformēšanai Tev būs nepieciešama piekļuve internetbankai, iesaistīto personu Pases vai eID kartes un transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība. 
Lietotu vai jaunu automašīnu iespējams iegādāties gan no fiziskas, gan juridiskas personas, kā arī no jebkuras auto tirdzniecības vietas pasaulē ar nosacījumu, ka, līguma noslēgšanas brīdī, transportlīdzeklis būs jāpiereģistrē CSDD. Iesakām apskatīt mūsu sadarbības partneru plašo transportlīdzekļu piedāvājuma klāstu Rīgā un citviet Latvijā. 

Piesakies jaunumiem!

Saņem īpašos piedāvājumus un jaunumus pirmais!

Paldies!

Jau pavisam drīz saņemsi jaunumus no mums

sales