Uzņēmuma uzticamais rumaks – komerctransports!

23.05.2023

Uzņēmuma uzticamais rumaks – komerctransports!

Gūt ienākumus, izmantojot transportlīdzekļus, iespējams dažādos veidos – sākot ar pasažieru pārvadāšanu un beidzot ar preču piegādes pakalpojumu nodrošināšanu Patiesībā komerctransports ir būtiska jebkura biznesa sastāvdaļa, jo tas sniedz uzņēmumam iespēju ātri un efektīvi transportēt preces vai pakalpojumus saviem klientiem. Turklāt, ja uzņēmuma pamatdarbība ir saistīta ar preču piegādi, izejvielu vešanu vai pasažieru pārvadājumiem, uzticams transportlīdzeklis vai pat vairāki ir vitāli nepieciešami sekmīgai uzņēmuma darbībai un attīstībai. Izvēloties atbilstošu transportu savam uzņēmumam iespējams palielināt tā produktivitāti un rentabilitāti. 

Redzot, cik būtiska  sastāvdaļa daudz biznesu darbībā ir mobilitāte, esam papildinājuši savu pakalpojumu klāstu ar Primero līzingu komerctransporta iegādei  

 

Kāds ir mūsu piedāvājums? 

Likuma izpratnē komerctransporta definīcija ir ļoti plašs jēdziens, un ar šo terminu iespējams apzīmēt teju ikvienu transportlīdzekli, kas tiek izmantots komerciālos nolūkos – sākot ar taksometru un beidzot ar specializētu mežizstrādes un vilcēj tehniku. Primero pakalpojums ir paredzēts dažādu veidu jauna un lietota komerctransporta iegādei (mazie furgoni, mikroautobusi, dažāda spektra kravas automašīnas, vieglie auto pasažieru pārvadāšanai, piekabes, vilcēji un cita veida transportlīdzekļi, ko iespējams izmantot uzņēmuma darbības nodrošināšanai).   

Pieņemot lēmumu par komerctransporta iegādi  ir svarīgi rūpīgi apsvērt biznesa vajadzības un meklēt piemērotākos risinājumus. Tirgū ir pieejamas ļoti plašs jaunu un lietotu transportlīdzekļu piedāvājums, kas atbilst dažādiem budžetiem un prasībām. Veltot laiku, lai izpētītu tirgus piedāvājumu vari pārliecināties, ka gūsi maksimālu labumu no ieguldījumiem. 

 

Primero komerctransporta līzinga nosacījumi: 

Līzings pieejams saimnieciskās darbības veicējiem, lai finansētu jaunu vai lietotu komerctransportu 

  • Līzings pieejams visa veida komerctransportam
  • No 2 000  līdz 100 000 EUR
  • Bez transportlīdzekļa vecuma ierobežojuma
  • Pirmā iemaksa 10%  no transportlīdzekļa vērtības
  • Atmaksas termiņš līdz 7 gadiem


    Piesakies nepieciešamajam finansējumam attālināti jau tagad! Ieskaties šeit!
Saistītie raksti

Kā ar auto visērtāk pārvadāt velosipēdu?

08.08.2023

Auto jumta telts – dodies ceļojumā komfortabli

27.07.2023

Izbraucienu galamērķi Latvijā – Tavs brīvdienu maršuts

11.07.2023