leasing

Finansējums uzņēmumiem 

Finansējums visa veida tehnikas un iekārtu iegādei!

2 000 € 100 000 €
mēn.
12 84
Mēneša maksājums
153.16
Aizpildi pieteikumu un saņem piedāvājumu finansējumam sava uzņēmuma attīstībai
Piedāvājums uzņēmējdarbības izaugsmei

Piedāvājums uzņēmējdarbības izaugsmei

Nokalpojušas iekārtas, vajadzība pēc papildu tehnikas vai vienkārši pienācis laiks uzņēmuma darbības paplašināšanai? Bieži vien uzņēmējdarbības konkurētspēja ir atkarīga tieši no tā, cik mūsdienīgi tehnoloģiskie risinājumi tiek izmantoti tās darbībā. Modernas un efektīvas ražošanas iekārtas ļauj uzņēmumiem strādāt ar lielāku atdevi, vienlaikus samazinot izmaksas un piesaistot jaunus klientus. Kā ražošanas nozarē strādājošajiem uzņēmumiem, tā pakalpojumu sniedzējiem iekārtu iegādes nepieciešamība ir kritiski svarīgs solis konkurētspējas uzlabošanā un kvalitatīvu pakalpojumu nodrošināšanā, tomēr nereti jaunai tehnikai budžetā vienkārši nepietiek līdzekļu. 

Naudas trūkums šādos brīžos vairs nesagādās problēmas, jo tagad Primero piedāvājumā arī finansējums uzņēmumiem visa veida iekārtu iegādei un aizdevums pret ķīlu. Noformē līzingu celtniecības, zobārstniecības, kokapstrādes vai pat skaistumkopšanas salona iekārtām vai saņem aizdevumu pret tehniku un turpini ceļu uz izvirzīto mērķi!

KĀ TAS STRĀDĀ?

Pāris vienkārši soļi, lai saņemtu finansējumu lauksaimniecībai!

Kādiem nolūkiem paredzēts finansējums uzņēmumiem?

Kādiem nolūkiem paredzēts finansējums uzņēmumiem?

Privātprakses atvēršana, ražotnes paplašināšana vai jaunu pakalpojumu nodrošināšana - vienmēr prasa papildu izmaksas. Mūsu finansējums uzņēmumiem ir drošs risinājums situācijās, kad nepieciešams finanšu atbalsts. Sadarbībā ar Primero saņem finansējumu jaunas vai lietotas ražošanas tehnikas un citu iekārtu iegādei, kā arī aizdevumu biznesa attīstībai uz termiņu līdz 7 gadiem. Piesakies finansējumam jau tagad – aizpildi pieteikuma anketu un saņem atbildi vienas darbadienas laikā! Jautājumu gadījumā, droši sazinies ar mūsu draudzīgajiem klientu apkalpošanas speciālistiem vai piesakies konsultācijai!

Neatradi to, ko meklē?

Sazinies ar mums, mēs tev palīdzēsim!

Aizpildīt pieteikumu!
sales