Vasaras sezona ir klāt – sagatavo savu auto!

1.5.2020

Vasaras sezona ir tik tuvu, tāpēc laiks sagatavot automašīnu gada karstākajam laikam! Pēc ziemas un pavasara mainīgajiem laikapstākļiem auto ir jāsagatavo vasarai. Mēs, Primero, esam sagatavojuši pāris ieteikumus auto sagatavošanai vasaras sezonai, lai auto būtu aprūpēti un autovadītāji zinātu, no kura gala sākt!

Vasaras sezona auto

1. Sāc ar ģenerālo tīrīšanu! Ziemas un pavasara laikā auto ir pakļauts sliktiem laikapstākļiem, dubļiem, sālim un putekļiem. Auto ģenerāltīrīšana ietver virsbūves tīrīšanu, t. sk. visas spraugas un maliņas, un salona tīrīšanu (sēdekļi, durvis, logi, paneļi).

2. Pārbaudi eļļas līmeni. Pārbaudot līmeni, uzmanība jāpievērš arī eļļas krāsai, ja eļļa ir tuvu melna, noteikti nepieciešams to nomainīt.

3. Pārbaudi dzesēšanas šķidrumu un bremzes. Svarīgi, lai dzesēšanas šķidruma līmenis un stāvoklis pirms vasaras sezonas ir teicamā kārtībā. Bremzēm ziemā ir vairāk darba un dēļ temperatūras maiņas, tās mēdz nolietoties. Pārbaudi bremzes pirms vasaras sezonas, lai karstajā laikā nerastos problēmas.

4. Pārbaudi kondicionieri un filtrus. Iestājoties siltam laikam, auto karstajā saulē uzkarst, tāpēc svarīgi laikus pārbaudīt, vai veic savu darbu. Nedrīkst aizmirst arī par filtriem, lai netīrumi un putekļi nenonāktu salonā.  

5. Apskati slotiņu kvalitāti. Ziemas laikā slotiņu gumija ir pakļauta lielākai slodzei, tādēļ tās ātrāk nolietojas. Arī vasaras sezona ir laiks, kad slotiņām ir jābūt kvalitatīvām un jātiek galā ar lietaino periodu, tādēļ, ja slotiņas ir nobružājušās, iesakām tās nomainīt.

6. Riepas! Protams, ne mazāk svarīgas ir arī riepas. Riepām jāpārbauda nodilums, vai ir nepieciešamai protektora dziļums, kā arī vai tās nodilušas vienmērīgi. Atceries – vasarā riepu protektoram jābūt vismaz 1,6 mm.

Vasaras sezona auto

Mēs esam pārliecināti, ka auto ir Tavs labākais draugs, kuram nevajadzētu pievilt! Ja tomēr esi pārliecināts, ka ir pienācis laiks mainīt esošo auto pret citu, iespējams, mēs varam Tev palīdzēt! Izvēlies savu nākamo auto un aizpildi pieteikumu auto līzingam vai auto kredītam pie Primero un uzzini savas iespējas iegūt aizdevumu. Primero var būt Tavs uzticamais auto iegādes partneris! Ieskaties www.primero.lv!

AS Primero Finance предлагает лизинг и заем под авто со сроком от 12 до 84 месяцев и сумма займа от 2 000 EUR до 20 000 EUR. Пример лизинга или займа под авто: Сумма займа – 4 000 EUR, срок займа – 36 месяца, ежемесячный платеж 133.56 EUR, годовая ставка по кредиту - 9.00%. Kомиссионная плата – 5% от суммы займа, оплачиваема ежемесячно за весь срок займа. ГПС - 13.09%. Oбщая сумма к возврату 4 808.16 EUR при соблюдении условий договора. Минимальная потенциальная ГПС – 12.09%, максимально – 31.49%. Минимальный срок погашения – 6 месяца, максимально – 84 месяца. Расчет только для информации.

Page generated at: 25-02-2021 09:01:15